Regional 1 Gr. B
J16 16/03 20:00 Albi Us 1 - 3 L Union St Jean Fc Termine +
Regional 2 Gr. B
J16 16/03 18:00 L Union St Jean (B) 2 - 0 Pays Mazametain Fc Termine +
J16 16/03 20:00 Marssac Senouillac R 2 - 1 Grisolles Aa Termine +
Regional 3 Gr. G
J16 16/03 20:00 St Sulpice Us 1 - 3 Tournefeuille As (B) Termine +
J16 17/03 15:00 Graulhet Fc 1 - 0 Gaillac Us Termine +
Regional 3 Gr. H
J16 16/03 18:00 St Juery O 5 - 1 Albi (B) Termine +
J16 16/03 20:00 Castres U.S Foot 4 - 1 Girou Ofc (B) Termine +
J16 17/03 15:00 Onet Le Chat. Foot (B) 2 - 1 Copains D Abord 81 Termine +
J16 17/03 15:00 Lautrec Ol 1 - 0 St Alban Aucamville (B) Termine +
Departemental 1 - Accession
J7 16/03 20:00 Vignoble 81 F.C. 0 - 3 Lavaur F.C Termine +
J7 16/03 20:00 Giroussens As 3 - 0 Le Sequestre La Myga Termine +
J7 16/03 20:00 Albi Asptt 1 - 1 Saixsemalens F.C. Termine +
J7 17/03 15:00 Marssac Senouillac R (B) 1 - 1 Cambounet Fc Termine +
Departemental 1 - Maintien
J7 16/03 20:00 Carmaux Us 1 - 0 Pays D Agout F.C. Termine +
J7 16/03 20:00 U.S. Autan 1 - 0 Pampelonne As Termine +
J7 16/03 20:00 Labruguiere Us 1 - 0 Graulhet Benfica S Termine +
J7 16/03 20:00 Terssac Afc 1 - 3 Castel.Levis Termine +
Departemental 2 Gr. A
J15 16/03 18:00 Vignoble 81 F.C. (B) 1 - 1 Cambounet Fc (B) Termine +
J15 16/03 20:00 Vere Gresigne Fc 2 - 0 Cadalen Us Termine +
J15 16/03 20:00 Frej.Cam.Col. 1 - 0 Trebas Fc Termine +
J15 17/03 15:00 Gaillacois Us (B) 4 - 1 Realmont Fc Termine +
J15 17/03 15:00 St Juery O (B) 2 - 1 Valence Of Termine +
Departemental 2 Gr. B
J15 16/03 20:00 Lacaune Fc 1 - 2 Pays Mazametain F.C. (B) Termine +
J15 16/03 20:00 Soreze Fc 3 - 0 Payrin Rigautou As Termine +
J15 16/03 20:00 Brassac Fc 1 - 0 Roquecourbe Fc Termine +
J15 16/03 20:00 Castres U.S Foot (B) 2 - 1 Blan As Termine +
J15 16/03 20:00 Briatexte As 1 - 0 Puylauren Ase Termine +
J15 17/03 15:00 Labrespy Acs 2 - 4 Castres Salv. Termine +
Departemental 3 Gr. A
J13 16/03 20:00 Salies O 1 - 1 Castel.Levis (B) Termine +
J13 16/03 20:00 Puygouzon Fc 2 - 2 Terssac Afc (B) Termine +
J13 17/03 15:00 Labast Levis 1 - 1 Albi Le Breui Termine +
J13 17/03 15:00 Vere Gresigne Fc (B) 1 - 1 Brens Us Termine +
J13 17/03 15:00 Graulhet Benfica S (B) 2 - 2 Carlus/Rouffi Termine +
Departemental 3 Gr. B
J13 17/03 15:00 Cordes Us 4 - 0 Pampelonne As (B) Termine +
J13 17/03 15:00 Teillet Fc 0 - 1 Arthes Slv Termine +
J13 17/03 15:00 St Benoit R.C 6 - 1 Cagnac Es Termine +
J13 17/03 15:00 Mirandol Us 1 - 1 Le Garric Fc Termine +
Departemental 3 Gr. C
J13 16/03 20:00 Lagrave As 5 - 0 Le Sequestre La Myga (B) Termine +
J13 17/03 13:00 Graulhetois Fc (B) 1 - 3 St Sulpice Us (B) Termine +
J13 17/03 15:00 Briatexte As (B) 1 - 1 Montd/St Juli Termine +
Departemental 3 Gr. D
J13 15/03 20:30 Payrin Rigautou As (B) 1 - 3 Thore F.C. Termine +
J13 16/03 20:00 U.S. Autan (B) 3 - 1 Saixsemalens F.C. (B) Termine +
J13 16/03 20:00 Ent. Roque/St Salvy (B) 3 - 0 Lempaut Fc Termine +
J13 16/03 20:00 Bout Pont Arn 2 - 3 Pays Mazametain F.C. (C) Termine +
J13 17/03 15:00 Lagarrigue As 9 - 0 Lacaune Fc (B) Termine +
Departemental 4 Gr. A
J15 16/03 20:00 Pampelonne As (C) 1 - 3 Frej.Cam.Col. (B) Termine +
J15 17/03 15:00 Le Fraysse As 5 - 0 Le Masnau As (B) Termine +
J15 17/03 15:00 Trebas Fc (B) 0 - 10 Massals Asj Termine +
J15 17/03 15:00 Laval St Salv 1 - 4 Lagrave As (B) Termine +
J15 17/03 15:00 Ent.Valence/Vald. (B) 2 - 3 Ent Du Ceret Termine +
Departemental 4 Gr. B
J15 17/03 13:00 Lautrec Ol (C) 3 - 5 Realmont Fc (B) Termine +
J15 17/03 15:00 St J.Jeanne 1 - 8 Cuq Toulza Us Termine +
J15 17/03 15:00 Blan As (B) 3 - 0 Cadalen Us (B) Termine +
Departemental 4 Gr. C
J15 16/03 20:00 U.S. Autan (C) 2 - 1 Bastidien As Termine +
J15 17/03 13:00 Lagarrigue As (B) 2 - 1 Copains D Abord (B) Termine +
J15 17/03 15:00 Lacrouzette Fc 2 - 1 Bout Pont Arn (B) Termine +
J15 17/03 15:00 Soreze Fc (B) 1 - 0 Thore F.C. (B) Termine +
J15 17/03 15:00 Puylauren Ase (B) 2 - 0 Labrespy Acs (B) Termine +
Feminines D2
J21 17/03 13:00 Albi Asptt 0 - 1 Grenoble Foot 38 Termine +
Fem. U19 FFF Excellence
J8 17/03 14:30 Albi Asptt 11 - 0 Montauban Fc Tg Termine +
Feminines R1
J13 17/03 15:00 Ramonville Us 4 - 0 Albi Asptt (B) Termine +
Feminines R2 Maintien
J3 17/03 15:00 St Sulpice Us 0 - 3 S.C.P A.S Termine +
Mondialito U18F Gr. B
J3 16/03 16:00 Asptt Albi/Pamp/M 1 - 2 Montagne Noire Es Termine +
Mondialito U18F Gr. G
J3 17/03 15:00 Malause / St Nicolas 0 - 6 St Sulpice Us Termine +
Mondialito U15F Gr. D
J3 16/03 16:00 Coquelicots Montecho 0 - 4 Albi Asptt Termine +
Mondialito U15F Gr. E
J3 16/03 16:00 Montagne Noire Es 2 - 4 Beziers A. S. Termine +
Feminines D1 A 11
J11 16/03 18:00 Lacaune Fc 2 - 2 Pays Mazametain F.C. Termine +
J11 17/03 13:00 Ent Puylaurens/Revel 0 - 8 Montagne Noire Es Termine +
J11 17/03 15:00 Castres U.S Foot 2 - 0 Gaillac Us (B) Termine +
J11 17/03 15:00 Puygouzon Fc 2 - 2 Saixsemalens F.C. Termine +
U19 Regional 1
J16 16/03 18:00 Blagnac Fc 6 - 3 Albi Us Termine +
U19 Regional 2 Gr. D
J16 16/03 13:00 Marssac Rsrdt 3 - 2 Pradines Svd Termine +
J16 16/03 15:00 Ef Elan Marivalois 3 - 1 St Sulpice Us Termine +
J16 16/03 16:00 Vignoble 81 F.C. 1 - 2 Pays D Agout F.C. Termine +
J16 16/03 18:00 Castres U.S Foot 1 - 1 Cahors F.C Termine +
U19 Interdistricts Gr. A
J7 16/03 15:00 Frejeville As 3 - 0 Aguessac/St Georges Termine +
U17 Regional 1
J16 16/03 15:30 Castres U.S Foot 1 - 3 Seysses Frouzins Us Termine +
J16 16/03 16:00 Albi Us 3 - 1 Auch Football Termine +
U17 Regional 2 Gr. D
J16 16/03 14:00 St Affrique 2 - 2 Ent Du Vaurais Termine +
J16 16/03 15:00 Ef D.Rives/Lamagiste 0 - 3 Castres U.S Foot (B) Termine +
U17 D1
J3 16/03 14:00 Albi Asptt 2 - 0 Ent Mars/Les/Cast/Ll Termine +
J3 16/03 15:00 Ent Segala Carmausin 2 - 1 Vignoble 81 F.C. Termine +
J3 16/03 17:00 Ent. Thore Fc 1 - 4 Payrin Rigautou As Termine +
J3 16/03 18:00 Albi Us (B) 4 - 3 St Sulpice Us Termine +
U17 D2
J3 16/03 14:30 Ent Marssac Rsrdt/Ll (B) 1 - 1 Ent Cot/Col/Lfr/Lesc Termine +
J3 16/03 15:00 St Juery O. 3 - 0 Copains D Abord 81 Termine +
J3 16/03 15:00 Gaillacois Us 0 - 2 Briatexte As Termine +
J3 16/03 15:00 Ent Efpa 98 3 - 1 Lagarrigue As Termine +
U17 D3
J2 16/03 14:00 Brassac Fc 1 - 3 Pays Mazametain Fc Termine +
J2 16/03 14:00 Vignoble 81 F.C. (B) 1 - 3 St Sulpice Us (B) Termine +
J2 16/03 16:00 Terssac Afc 4 - 3 Graulhet Fc Termine +
U17 A 8 District
J2 16/03 15:00 Ent Segala Carmausin (B) 0 - 3 Cagnac Es Termine +
J2 16/03 15:00 Payrin Rigautou As (B) 6 - 2 Lacaune Fc Termine +
U15 Regional 1
J13 17/03 15:30 Castres U.S Foot 3 - 3 Toulouse F.C Termine +
J13 17/03 16:00 Balma 5 - 0 Albi Us Termine +
U14 Regional 1
J13 17/03 13:30 Castres U.S Foot (B) 2 - 3 Toulouse (B) Termine +
J13 17/03 13:30 Balma (B) 10 - 0 Albi (B) Termine +
U15 Regional 3 Gr. B
J13 16/03 16:00 Ent Du Vaurais 0 - 6 Montauban Fc Tg (C) Termine +
U15 Regional 3 Gr. C
J13 16/03 16:00 J.E.T. 4 - 3 Ent Mars/Les/Cast/Ll Termine +
J13 16/03 16:00 Briatexte As 2 - 0 Onet / Agen Gages Termine +
U15 D1
J3 16/03 10:00 Albi Us (C) 10 - 0 Payrin Rigautou As Termine +
J3 16/03 13:00 Castres Us F (C) 2 - 0 Ent Efpa 98 Termine +
J3 16/03 14:00 St Sulpice Us 2 - 2 Ent Segala Carmausin Termine +
J3 16/03 14:00 Albi Asptt 5 - 0 U.S. Autan Termine +
J3 16/03 15:00 Ent. Thore Fc 0 - 3 Vignoble 81 F.C. Termine +
U15 D2
J3 16/03 15:00 Graulhet Benfica S 2 - 5 Ent La Cremade Termine +
J3 16/03 15:00 St Juery O. 2 - 0 Copains D Abord 81 Termine +
J3 16/03 15:00 Ent Cerou/Tesco/Vere 4 - 1 Gaillac Us Termine +
J3 16/03 15:00 Ent Lautrecois 81 5 - 1 Ent Marssac Rsrdt/Ll (B) Termine +
J3 16/03 15:30 Brens Us 10 - 0 Vignoble 81 F.C. (B) Termine +
U15 D3 A
J4 13/03 16:00 Cadalen Us 3 - 0 Asptt A/Pamp/M (C) Termine +
J4 16/03 14:00 Cagnac Es 2 - 3 Ent Cerou/Tesco/Vere (B) Termine +
J4 16/03 15:00 Ent Cot/Col/Lfr/Lesc 9 - 0 Ent Segala Carmausin (B) Termine +
U15 D3 B
J4 16/03 14:00 Albi Asptt (B) 8 - 0 Ent Du Vaurais (B) Termine +
J4 16/03 14:30 Lagarrigue As 0 - 5 Aiguefonde U.S. Termine +
J4 16/03 16:00 Ent. Montreal 1 - 1 Briatexte As (B) Termine +